Jiřincová Ludmila (Praha 1912 – 1994 Praha)
Luna, signováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová, vlevo dole popsáno tužkou orig. lito, litografie/papír, 18 x 13,5 cm (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |